Induljon a kutyakozmetika! A készletben lévő hajvágó géppel (nem valódi gép, csak rezeg, nem vág) nyírd meg a kutyusodat hogy kiderüljön mit rejt a szőrcsomó: yorkie vagy francia bulldog? A levágott szőrt a készletben lévő huzatba tömve párnaként használhatja a kutyus. A nyiratkozás után fürdesd meg, majd egy törölköző és hajszárító segítségével szárítsd meg. Ezután készíts neki egyedi megjelenést a meglepetés kiegészítőkkel (fésű, hajcsatok, hajvasaló, körömlakk flakon, nyakörv). A körömlakk flakonba töltsd hideg vizet, amivel fesd le a kutyus körmeit, hogy megváltozzon a színe!
Cégünk törekszik a weboldalon megtalálható pontos információk közlésére, azonban a képek tájékoztató jellegűek. A termékleírások a gyártók döntései alapján előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak, illetve tartalmazhatnak technikai hibákat. Az árváltoztatás jogát fenntartjuk, kedvezményeink a készlet erejéig érvényesek.
Bizonyos márkák termékei – a gyártók környezetvédelmi irányelvei alapján – eleve barna, logózott kartondobozban érkeznek. Termékeinket raktári készletről értékesítjük, ahol a dobozok esztétikai kopása (pl. kisebb benyomódás, sarokkopás, felületi szakadás) elkerülhetetlen. Kizárólag a termék/játék épségére vállalunk garanciát, a külső kartoncsomagolás esztétikai állapotára nem. Kérjük, csak ezen feltételek elfogadása esetén adja le rendelését!